NT plėtojimo direktorius/direktorė

VILNIUS

TAPK „OMBERG GROUP“ KOMANDOS DALIMI

Ieškome kolegos, kuris savo stipria asmenybe, strateginiu mąstymu ir ekspertinėmis praktinėmis žiniomis prisidėtų prie širdžiai brangių namų kūrimo Vilniaus miesto gyventojams.

DARBO POBŪDIS:

  • Formuoti Bendrovės nekilnojamojo turto (NT) vystymo, NT projektų valdymo, statybos, kokybės srities politikas, strategijas, kuruoti jų įgyvendinimą;
  • Stebėti, analizuoti, tobulinti NT plėtojimo veiklą;
  • Kontroliuoti statybos sąlygų, sudaromų susitarimų veiklą bei dalyvauti sutarčių rengime bei vykdyme, įvertinti galimą riziką;
  • Koordinuoti Bendrovės darbuotojų, atsakingų už NT plėtrą bei inovacijas, projektų valdymą, statybą, garantinį aptarnavimą bei kokybę, veiklą;
  • Įgyvendinti kuruojamai veiklai keliamus tikslus ir pasiekti optimalius rezultatus;
  • Užtikrinti projektų sprendimų derinimą su kitais Bendrovės įmonių padaliniais;
  • Užtikrinti efektyvų ir kokybišką kuruojamos veiklos planavimą, pavaldžių darbuotojų darbo organizavimą, darbuotojų funkcijų atlikimo kontrolę, sprendimų priėmimą ir veiksmų įgyvendinimą kuruojamos Veiklos darbo organizavimo srityse;
  • Užtikrinti efektyvų Bendrovės biudžeto lėšų, tiesiogiai ar netiesiogiai priskirtų kuruojamai veiklai, planavimą, panaudojimą bei naudojimo kontrolę.

REIKALAVIMAI POZICIJAI:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas statybos, inžinerijos ir/ar vadybos srityse;
  • Ne mažesnė nei 5 metų darbo patirtis nekilnojamojo turto srityje bei sėkmingų istorijų pavyzdžiai;
  • Ne mažesnė nei 5 metai vadovavimo komandai darbo patirtis;
  • Darbų saugos pažymėjimas įmonės vadovui būtų privalumas;
  • Puikūs komandos valdymo, užduočių delegavimo, komandinio motyvavimo įgūdžiai;
  • Puikus valstybinės kalbos mokėjimas, anglų – ne žemesniu nei C1 lygiu;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office programomis);
  • Strateginis ir analitinis mąstymas, įžvalgumas, gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje, greitas naujos informacijos įsisavinimas, gebėjimas kritiškai vertinti pasiūlymus ir galimybes, proaktyvi reakcija į kasdienius darbus, tikslus bei iššūkius, kruopštumas ir atidumas, geri bendravimo įgūdžiai, iniciatyvumas, orientacija į rezultatą, nepriekaištinga reputacija.

MES SIŪLOME:

  • Laisvę imtis pokyčių
  • Galimybę kartu su kompetentinga, nuolat tobulėjančia komanda imtis unikalių iššūkių
  • Papildomų naudų paketą
  • Asmeninio automobilio nuomą
  • Kuro limitą
  • Priedus už metinių tikslų įgyvendinimą ir projekto rezultatų įvykdymą

ATLYGINIMAS:

7000-9000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Galutinis darbo užmokestis priklausys nuo turimų kompetencijų.

Savo gyvenimo aprašymą prašome siųsti: [email protected].

Informuojame, kad pateikdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs pateikiate savo asmens duomenis įmonių grupei Omberg group. Duomenys bus saugomi 12 mėn. ir gali būti naudojami svarstant Jūsų kandidatūrą į kitas pozicijas. Savo sutikimą galite atšaukti informuodami mus elektroniniu paštu [email protected].