Statybos vadovas (-ė)

Vilnius | Pilna darbo diena | 2023-12-08

TAPK „OMBERG” KOMANDOS DALIMI

Ieškome kolegos, kuris prisijungtų prie Statybos projekto komandos ir prisidėtų prie širdžiai brangių namų kūrimo Vilniaus miesto gyventojams. Vertiname atvirumą, kolegiškumas padeda siekti geriausio rezultato, o efektyvumas užtikrina, jog kiekvienas atliekamas darbas kurtų vertę. Jei visa tai Jums artima, kviečiame tapti mūsų komandos dalimi.

ATSAKOMYBĖS:

  • Statybos darbų objekte planavimas, organizavimas, priežiūra, kontrolė;
  • Rangovų valdymas, koordinavimas, priežiūra ir kontrolė;
  • Komunikacijos su rangovais bei jų darbų aktavimo kontrolės užtikrinimas;
  • Statybos kalendorinių grafikų vykdymo kontrolė;
  • Statybos aikštelės kontrolė;
  • Darbų saugos ir aplinkosaugos reikalavimų laikymosi statybvietėje užtikrinimas;
  • Projektinės dokumentacijos patikra, pildymas ir racionalių sprendimų suradimas;
  • Medžiagų parinkimas, naujų technologijų ir sprendimų išmanymas ir jų pritaikymas;
  • Dalyvavimas objektų turto apžiūroje; atidavime galutiniam naudotojui; pridavime atitinkamoms institucijoms;
  • Siūlymų statybų valdymo sričiai tobulinti teikimas.

REIKALAVIMAI POZICIJAI:

  • Išsilavinimas statybų srityje (aukštasis);
  • Ne mažesnė kaip 3 metų vadovavimo patirtis statybose;
  • Sėkmingai įgyvendinti projektai (privalumas daugiabučių namų projektai);
  • Visapusiškas statybos darbų išmanymas;
  • Statybos darbų technologijos išmanymas;
  • Darbas su kompiuteriu, mokėti skaityti brėžinius;
  • Statybos techninių bei teisinių reglamentų išmanymas;
  • Gebėjimas objektyviai vertinti situaciją ir pateikti jos sprendimo būdus;
  • Profesionalus ir pozityvus požiūris, darbštumas, noras tobulėti, iniciatyvumas, komunikabilumas, atsakingumas.

PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ VERTA, NES:

  • Turėsite laisvę imtis pokyčių;
  • Turėsite galimybę kartu su kompetentinga, nuolat tobulėjančia komanda imtis unikalių iššūkių;
  • Turėsite papildomų naudų paketą.

MES SIŪLOME:

  • 3800-4200 €/mėn. neatskaičius mokesčių;
  • Atlygis priklausys nuo turimų kompetencijų;
  • Kuro limitas;
  • Priedai už ketvirtinių tikslų įgyvendinimą ir statybos projekto rezultatų įvykdymą.

Gyvenimo aprašymą prašome siųsti [email protected]. Informuojame, kad pateikdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs pateikiate savo asmens duomenis įmonių grupei Omberg group. Duomenys bus saugomi 12 mėn. ir gali būti naudojami svarstant Jūsų kandidatūrą į kitas pozicijas. Savo sutikimą galite atšaukti informuodami mus elektroniniu paštu [email protected].