Tatjana, „Viršuliškių stogų“ gyventoja

Klientų istorijos | 2022.07.13

Nukopijuota!

Atsiradus poreikiui pradėti dairytis naujo gyvenamojo būsto su patogesniu išplanavimu, teko apžiūrėti ne vieną naujai statomą projektą.

Tačiau tik atradusi „Viršuliškių stogus” supratau, kad šie namai yra labiausiai išpildantys mano lūkesčius. Juo labiau, kad pats Viršuliškių rajonas yra man pažįstamas dar nuo jo susikūrimo pradžios, nes būtent čia praleidau savo vaikystę. Ši vieta yra žavi tuo, kad joje puikai dera miestas ir žaluma – daug erdvės aktyviam laisvalaikiui, o esant poreikiui dėl gerai išvystyto susisiekimo, galima labai greitai pasiekti ir miesto centrą, ir įvairius miesto pakraščius. Be to, Viršuliškėse yra visa reikalinga infrastruktūra pritaikyta tiek šeimoms su vaikais, tiek gyvūnų mylėtojams, tiek sporto gerbėjams.

Galutinį sprendimą padėjo priimti projekto pardavimo vadovės, kurios pateikė visą reikalingą informaciją ir atsakė į rūpimus klausimus. Vos tik pradedant kilti kokioms nors kliūtims, projektų vadovės jas išsprendė, dar nė nespėjus susiprasti, kad tokios atsirado. Esame patenkinti jų darbu.