„Omberg group“ platina iki 6 mln. eurų vertės obligacijas su 11,5 proc. palūkanomis

Naujienos | 2023.09.28

Dalia Andrulionienė
Nukopijuota!

Viena iš didžiausių NT plėtros bendrovių Lietuvoje „Omberg group“ rugsėjo 28 d. pradeda iki 6 mln. eurų vertės obligacijų platinimą. Pirmojo emisijos etapo vertė – 4 mln. eurų. Už veiklos plėtrai finansuoti ir ankstesnio obligacijų platinimo refinansavimui skirtas investicijas grupė siūlo 11,5 proc. metines palūkanas.

Nuo rugsėjo 28 iki spalio 9 d. planuojama išplatinti iki 6 tūkst. nekonvertuojamų bendrovės obligacijų, užtikrintų įkeitimu, kurių kiekvienos nominali vertė – 1 000 eurų. Platintojas – AB Šiaulių bankas.

Tai – jau antra „Omberg group“ obligacijų emisija, prieš metus bendrovė sėkmingai išplatino 4 mln. eurų vertės obligacijas.

„Jaučiame investuotojų pasitikėjimą tvariais mūsų veiklos principais bei taikomais aukštais kokybės standartais, todėl užtikrintai planuojame plėtrą ne tik gyvenamojo, bet ir komercinio NT rinkoje. 

Pritrauktas investicijas įdarbinsime toliau vystydami išskirtinius, naujakurių pripažinimo jau sulaukusius projektus, taip pat – didindami savo komercinių projektų sandėlį“, – teigia „Omberg group“ vadovė Dalia Andrulionienė.

Kaip ir 2021-aisiais, šiemet „Omberg group“ yra antra daugiausiai sostinės rinkoje naujos statybos butų pardavusi bendrovė.

Pasiskolinti iki 6 mln. eurų įmonių grupė siekia metams – obligacijas išpirkti numatoma 2024 m. spalio 9 d.

„Vis daugiau įmonių su skirtingais projektais kaip vieną iš finansavimo šaltinių mato obligacijų leidimą. „Omberg group“ yra vienas iš pavyzdžių, kaip sėkmingai įdarbinti investuotojų patikėtas lėšas ir tą daryti nuosekliai. Džiugu, kad kapitalo rinkos mūsų regione plečiasi kiekvieną mėnesį ir suteikia galimybę investuotojams ne tik diversifikuoti savo investicijas, bet ir prisidėti prie šalies ekonomikos plėtros“, – teigia Eglė Džiugytė, Šiaulių banko Finansų rinkų departamento direktorė.

„Omberg group“, bendradarbiaudama su Šiaurės Europos investiciniu fondu, Vilniuje baigia statyti išskirtinį modernių dangoraižių projektą „Skylum“. Kartu su investiciniu fondu „North Europe Real Estate Development fund” (NERED) bendrovė kuria mažaaukščių namų, įsikursiančių įspūdingo vyšnių parko apsuptyje, gyvenvietę „Vyšnios“ Pilaitėje bei pradėjo paskutiniojo „Bajorų lajų“ etapo statybas. 

Išskirtinėje Kauno vietoje, užtikrinančioje bene didžiausią automobilių srautą visoje šalyje, „Omberg group“ plėtoja žalią ir inovatyvų komercinį „stock-office“ projektą „Stockholm“. Jį bendrovė vysto bendradarbiaudama su investiciniu Sandėliavimo ir komercinių erdvių plėtros fondu.