„Omberg group“ pradeda „stock-office“ projekto Kaune „Stockholm“ statybas

Geros žinios | 2023.01.25

Nukopijuota!

NT plėtros bendrovių grupė „Omberg group“ gavo statybų leidimą projektui „Stockholm“ Kaune ir pradeda paruošiamuosius statybų darbus. 7 tūkst. kv. m. ploto daugiafunkcinės paskirties patalpų kompleksas (angl. „stock-office“) sujungs sandėliavimo patalpas, pardavimo erdves ir biurus, o rinkoje išsiskirs žalumu bei vieną iš didžiausių srautų šalyje užtikrinančia vieta, teigia bendrovės vadovė Dalia Andrulionienė.

„Šis projektas yra mūsų pirmas, gerai apgalvotas  žingsnis į komercinio NT sritį. Per pandemiją daug įmonių savo veiklą perkėlė į virtualią erdvę, tad modernūs ir žali „stock“ biurai dabar – itin paklausūs“, – sako D. Andrulionienė.

Projektą sudarys 2 atskiri korpusai su 19 savarankiškų nuomai skirtų A++ energinės klasės segmentų. Kiekvienas iš jų turės atskirą patekimą, sandėliavimo, prekybos ir administracines patalpas, segmentų plotas sieks nuo 320 iki 440 kv. m. Šalia bus įrengta 150 vietų automobilių stovėjimo aikštelė.

Projektą planuojama pastatyti per šiuos metus.

„Stockholm“ statomas apie 8 km. nuo Kauno centro – Brazdžionio g., sankryžoje tarp Kauno Vakarinio aplinkkelioir A1 magistralinio kelio. Aplink projektą jau ne vienerius metus kuriama  prekybos ir sandėlių aptarnavimo ekosistema, įsikūrusios tokios įmonės kaip „Depo“, „Volvo Trucks“ „Skuba“ ir kt.

„Vykstant bet kuria kryptimi „Stockholm“ pasiekti yra labai patogu: įrengta Vakarinio aplinkkelio nuovaža bei dviejų lygių sankryžos. Be to, projektą kuriamę pirmoje aplinkkelio ir magistralinio kelio linijoje, tad būsimųjų „Stockholm“ nuomininkų prekės ženklai bus itin gerai matomi“, – sako D. Andrulionienė.

Daug dėmesio „Omberg group“ skiria tvariems, aplinkai draugiškiems sprendimams, teigia bendrovės vadovė.

„Stockholm“ elektra aprūpins saulės jėgainės – jos bus montuojamos ant specialiai tam pritaikyto projekto stogo. Taip pat siekiame gauti BREEAM ,,Very good“ žaliųjų pastatų vertinimo sertifikatą, įrodantį pastato energinį efektyvumą“, – sako D. Andrulionienė.

Apie „Omberg group“

„Omberg group“ yra viena iš didžiausių NT plėtros grupių Lietuvoje.  Šiuo metu, bendradarbiaudama su atvirojo tipo informuotiems investuotojams skirta investicine UAB „Šiaurės Europos investicinis fondas“ ir uždarojo tipo informuotiems investuotojams skirtu investiciniu fondu „North Europe Real Estate Development Fund“, „Omberg group“ sostinėje plėtoja daugiabučių projektus „Skylum“  ir „Vyšnios“.