Viktorija ir Mindaugas, „Bajorų lajų“ gyventojai

Klientų istorijos | 2022.07.04

Nukopijuota!

Kaip ir dauguma žmonių ilgai svajojome apie savo nuosavą būstą. Visgi intensyviai jo neieškojome, tik retkarčiais peržvelgdavome siūlomus skelbimus. Tą darėme ir karantino metu, kuomet netikėtai mūsų dėmesį patraukė „Bajorų lajų“ projektas.

Supratome, kad projektas atitinka visus mūsų lūkesčius, todėl dar tą pačią dieną susitarėme dėl susitikimo objekte. Atvykus į vietą didžiausią įspūdį paliko aplinkos skleidžiama ramybė, juk namas yra visai šalia miško. Jau išvažiuodami jautėme, kad norime gyventi būtent čia, tad kitų projektų nebeieškojome.

Žinoma, pirkti būstą karantino metu dėl buvusios nežinios atrodė rizikinga, tačiau su pardavimų projektų vadovės Vytautės pagalba susidėliojome abiem pusėms tinkantį planą būsto įsigijimui ir galutinai apsisprendėme įsigyti būstą „Bajorų lajų“ projekte. Esame labai patenkinti Vytautės darbu ir dėkingi už operatyvų ir malonų bendravimą bei pagalbą atsakant į visus iškilusius klausimus ir rastus kompromisus.

Džiaugiamės, kad būsto paieška netapo dideliu galvos skausmu, o visiems dar ieškantiems savojo būsto norime palinkėti kantrybės ir supratingumo 🙂