„Flux Records” – tai gyvenimo mieste manifestas. Butai Naujamiestyje, atradusiems miesto ritmą

Apie projektą  

„Flux Records” – tai išskirtinis projektas Naujamiestyje su Flux architektūros motyvais. Daugiabutis išsiskiria modernumu, praktiškais ir kūrybiškais sprendimais: „street art“ piešinys ant namo fasado, New York‘o Brooklyn‘o rajono stiliaus apželdinimas ir žaliosios erdvės laisvalaikio terasoje – tai namai, skirti kurti, ilsėtis, dirbti ar vakaroti su draugais. 

Projekto privalumai  

Maža bendruomenė – projekte tik 47 butai ir 2 komercinės patalpos. Butų išplanavimai 1, 1.5, 2, 3 kambarių. Dalyje butų erdvios 25-40 kv. m. terasos. Kiti butai – su erdviais balkonais. Poilsio ir laisvalaikio zona erdvioje privačioje lauko terasoje. Žaidimų aikštelė vaikams. Atsiveria vaizdai į naujamiesčio panoramą. Uždara teritorija su kelio užkardomis, stebima vaizdo kamerų. Prapučiama parkavimo aikštelė po stogu. 

Techniniai išskirtinumai

A+ energinio naudingumo klasė. Mažas šilumos pralaidumas. Centrinis kolektorinis šildymas. Galimybė įsirengti rekuperacinę vėdinimo sistemą.  A+ energinė klasė išlaikys vertę ir užtikrins komfortiškas gyvenimo sąlygas net po 10 metų.