„Gilužio slėnis“ – tai privati butų ir kotedžų gyvenvietė, šalia Gėlužės ežero

Pilaitėje, šalia Gėlužės ežero įsikūrusią privačią butų ir kotedžų gyvenvietę „Gilužio slėnis” gaubia pušų aromatas.

A energinio naudingumo klasės, modernios architektūros, jaukiuose 93-108 kv. m. ploto kotedžuose ir 1-3 kamb. butuose su erdviais balkonais ir terasomis įsikūrė ramybės ir gamtos išsiilgusios šeimos. 

Gyvenvietės privalumai

Siekdami sukurti jaukią ir žaliuojančią aplinką „Gilužio slėnio” gyvenvietėje į gerbūvį investavome net 1 mln. eurų.  Šalia namų žaliuoja ir gaivų orą užtikrina net 1200 augalų. Tai uždara mažaaukščių daugiabučių namų ir kotedžų gyvenvietė, kurios teritorija – aptverta ir saugi.   

Projektuodami gyvenvietę ,,Gilužio slėnis” pasirūpinome, kad pramogos mieste būtų lengvai pasiekiamos. Gerai išvystyta Pilaitės rajono infrastruktūra – patogus susisiekimas bei netoliese esančios pramogų, prekybos centrų vietos, leis mėgautis aktyviu laisvalaikiu mieste.  

O šalia namų esantis spa centro smėlio paplūdimys džiugins ne tik vasarą, bet ir spalvotais rudens vakarais. Kol vaikai mėgausis žaidimų aikštelėmis, batutais, čiuožyklomis, suaugusieji laiką leis poilsinėse ar aktyviam laisvalaikiui pritaikytose zonose. 

Kotedžai 

58 šeimos įsikurė modernios architektūros 97-113 kv.m. ploto kotedžuose, kuriuose erdvės pojūtį kuria net 3 m. lubos. Gamtovaizdis diktuoja architektūrą: kotedžų eksterjeruose vyrauja modernūs mediniai dekoro elementai, klinkeris, ramios pastelinės spalvos. Kotedžų fasadai – iš modernaus ir prabangos įspūdį suteikiančio maumedžio.  

Pasirūpinome komfortišku gyvenimu namuose. A energinė klasė užtikrina sandarumą. O ekonomišką šildymą garantuos autonominė šildymo sistema dujomis. Kiekvieno kotedžo gyventojai turės po atskirą erdvų kiemelį, atskirtą augalais.  

Butai

Jaukiuose Gilužio slėnio daugiabučiuose su geoterminiu grindiniu šildymu naujieji gyventojai įsikūrė 1-3 kamb., 25-53 kv.m. ploto butuose. Daugiabučių gyventojai erdviuose balkonuose mėgaujasi vaizdu į ežerą, o pirmų aukštų gyventojai turi privačias terasas.  

Modernios architektūros namuose naudojami jaukūs eksterjerai. Čia vyrauja mediniai motyvai ir pastelinės spalvos. A energinės klasės namai užtikrins butų likvidumą ir geras gyvenimo sąlygas dar ilgus metus.