„Omberg group“ atnaujino butų pardavimus: sprendimas laikinai sustoti pasiteisino

Geros žinios | 2022.07.20

Nukopijuota!

NT plėtros bendrovių grupė „Omberg group“ atnaujino balandį sustabdytus sostinės Viršuliškėse kylančių dangoraižių „Skylum“ pardavimus. Grupės atstovų teigimu, sprendimas tris mėnesius neparduoti butų leis užtikrinti tvarius pardavimus ateityje ir apsaugoti klientus.

„Karo Ukrainoje ir dėl jo kilusios suirutės statybų rinkoje paskatintas sprendimas keisti pardavimų strategiją mums pasiteisino ir tikrai taps ilgalaikiu. Norėdami apsaugoti savo klientus nuo rinkos sukrėtimų, butų pardavimus naujuose projektuose pradėsime tik turėdami statybų leidimą bei žinodami galutinę darbų kainą. Tai didins ir mūsų veiklos tvarumą“, – sako „Omberg group“ vadovė Dalia Andrulionienė.

Sustabdžiusi pardavimus, įmonių grupė tęsė ir greitino statybų procesus, todėl šiuo metu statomi viršutiniai pirmojo „Skylum“ dangoraižio aukštai, liejami antrojo pamatai. Liepą taip pat prasidėjo pirmojo „Omberg group“ Pilaitėje kuriamo projekto „Vyšnios“ etapo statybos.

D. Andrulionienės teigimu, „Vyšnių“ gyvenvietės butų pardavimus taip pat ketinama atnaujinti artimiausiais mėnesiais.

Pardavimai atnaujinami antrajame „Skylum“ dangoraižyje

Beveik visi pirmojo Viršuliškėse, tarp Laisvės bei Pilaitės prospektų kylančio dangoraižio butai yra parduoti, pardavimus atnaujinančiame antrajame pastate skaičiuojami 156 laisvi butai.

Iš viso „Skylum“ projekte bus įrengta daugiau nei 400 A+ energinės vertės butų, kurių plotas sieks nuo 25 iki 84 kv. m. Pirmuosiuose dangoraižių aukštuose taip pat suplanuotos komercinės erdvės nuomai.

„Kurdami „Skylum“ analizavome geriausius gyvenamųjų dangoraižių projektus Vakarų didmiesčiuose, organizavome architektūrinį konkursą eksterjerui.

Naujos kartos gyvenamieji dangoraižiai yra patrauklūs šiuolaikiniam miesto žmogui, ieškančiam unikalios ir išskirtinės erdvės patogiam gyvenimui didmiestyje“, – sako D. Andrulionienė.

Sostinės panoramomis iš viršutinių aukštų galės džiaugtis visi „Skylum“ gyventojai, nes ant dangoraižių stogų bus įrengtos bendros laisvalaikio terasos.

Sparti rajono plėtra

„Skylum“ dangoraižiai kyla naujai besiformuojančiame sostinės aukštuminių pastatų centre.

Pasak „Omberg group“ vadovės, plėtotojus ir gyventojus Viršuliškių urbanistinė kalva traukia dėl patogios infrastruktūros ir palyginti nedidelio atstumo nuo miesto centro. „Susisiekimo su centru požiūriu Viršuliškės yra vienas patogiausių Vilniaus mikrorajonų. Be to, ši sostinės zona pastaruoju metu sparčiai plečiasi – čia daugėja biurų, gyvenamųjų namų. Tai reiškia, kad kartu gerėja inžinerinė ir socialinė infrastruktūra, gausėja darbo vietų, laisvalaikio erdvių, įvairių paslaugų tiekėjų“, – teigia ji.