Pradedamas statyti perkamiausias NT projektas Pilaitėje – „Vyšnios“

Geros žinios | 2022.07.15

Nukopijuota!

NT plėtros bendrovių grupė „Omberg group“ Pilaitėje pradėjo mažaaukščių daugiabučių projekto „Vyšnios“ pirmojo etapo statybas. Keturiuose pastatuose bus įrengta 180 A++ energinės klasės butų ir komercinės patalpos.

„Nuo pardavimų pradžios „Vyšnių“ projektas tapo lyderiu rajone – butai čia pirkti aktyviausiai. Tokį didelį susidomėjimą lėmė tiek mūsų pasiūlyta galimybė gyventi 3 ha ploto parke, tiek ir paties Pilaitės rajono patrauklumas naujakuriams – jis jau ne vienerius metus yra vienas iš populiariausių“, – teigia „Omberg group“ vadovė Dalia Andrulionienė.

Beveik visi butai pirmajame „Vyšnių“ etape buvo parduoti dar pernai.

Statybas baigti planuojama antroje 2023-iųjų metų pusėje.

Namai vyšnių sode

„Vyšnių“ gyvenvietė kuriama kaip vaismedžių sodas. Todėl projekto sklype esanti didžiausia Vilniuje – net 3 ha ploto – privati rekreacinė zona su žaidimų aikštelėmis, pasivaikščiojimų takais ir poilsio zonomis bus apsodinta vyšnių medžiais.

„Patogus gyvenimas mieste, tuo pat metu mėgaujantis gamtos artumu yra vienas iš esminių šiandienos naujakurių poreikių. Arti esančios paslaugos bei pramogos, patogus susisiekimas su miesto centru bei galimybė savo namų kieme ilsėtis natūralioje gamtoje – tokius tikslus kėlėme planuodami „Vyšnių“ projektą“, – teigia D. Andrulionienė.

„Omberg group“ tikslas yra kurti tokius projektus, kurie prisidėtų prie gyvenamųjų rajonų gyvybingumo. Todėl, kuriant „Vyšnių“ gyvenvietę, dėmesys paskirtas ir patogiai gyvenvietės infrastruktūrai.

„Aplink projektą išasfaltuotos gatvės, įrengti šaligatviai su apšvietimu. Taip pat nutiesti dviračių takai, kurie užtikrins patogų naujakurių judumą. Gyvenamuosiuose pastatuose taip pat bus įkurta nuo 4 iki 8 komercinės paskirties patalpų, kuriose veiks ir patiems gyventojams aktualias kasdienes paslaugas siūlantys verslai“, – sako NT plėtros bendrovių grupės vadovė.