„24 istorijos“ – tai nedidelė gyvenvietė Vilniuje, kurioje gyvena šeimos, pasakojančios savo istorijas

Gineitiškėse, gamtos apsuptyje, suprojektuoti 24 kotedžai su privačia kiemo erdve, maža kaimynų bendrija, šeimoms – išsiilgusioms ramybės ir tylos. 

Apie projektą  

Visi 24 kotedžai skirtingi – nuo 77 iki 109 m². Su įvairiais kiemelių plotais nuo 32 iki 184 m². Nors Gineitiškių gyvenvietė suprojektuota toliau nuo judrių gatvių ir triukšmo, susisiekimas su Vilniaus vakariniu aplinkkeliu patogus ir greitas. Namai išsiskiria moderniais, architektūriniais sprendimais. Eksterjere naudojamas klinkeris su medžio motyvais. 

Gyvenimo kokybė  

Ramioje gyvenvietėje privatumo netrūksta. Aplink nėra daugiabučių. Gineitiškėse suprojektuotos bendros laisvalaikio zonos suaugusiems ir vaikams: šachmatų ir šaškių staliukai, batutai, sūpynės, vaikų žaidimo aikštelės bei stalo teniso stalai. 

Techniniai pranašumai  

A+ energinio naudingumo klasės namai – tai ekonominis ir komfortą užtikrinantis pasirinkimas. Šilti, sandarūs bei likvidūs kotedžai, nepraras savo vertės net po 10 metų. O namuose įrengtas autonominis dujinis šildymas leis išlaidas valdyti nepriklausomai.  

Arčiau gamtos 

24 istorijų gyvenvietės išskirtinumas – specialiai kurtas Provanso stiliaus apželdinimas bei netoliese tyvuliuojantis Gineitiškių ežeras. Kiekvienas kotedžas turi privačią, levandomis, šalavijais, katžolėmis ir kitais augalais atskirtą pievelę.